Nebude pre mňa seminár príliš náročný, ak som jogu nikdy necvičila?

Hormonálnu jogovú terapiu môžete začať cvičiť v každom veku a to aj v prípade, že ste jogu nikdy necvičili. Cviky sú jednoduché ale veľmi účinné. V prípade akýchkoľvek ťažkostí Vám lektorka cviky prispôsobí.

Čo ak sa na prihlásený seminár nebudem môcť dostaviť?

Ak svoju neúčasť potvrdíte do 14 dní pred začatím semináru, záloha sa vracia v plnej výške. Pri zrušení účasti menej ako 14 dní pred začiatkom semináru sa už záloha nevracia, avšak je možné za seba poslať náhradníčku.

Koľko stojí účasť na seminári?

Cena 10 hodinového semináru je 100 eur. Zahrňuje podrobný a individuálny prístup pre každého jedného účastníka a takisto inštruktážny materiál pre následné samostatné cvičenie doma. Súčasťou je aj prednáška „Ako sa dostať na pozitívnu vlnu?“

Prebieha cvičenie vo veľkých skupinách?

Z dôsledku povahy Hormonálnej jogovej terapie prebieha cvičenie v menších skupinkách, aby sa lektorka mohla venovať každej cvičenke zvlášť a skontrolovať u nej každý cvik a techniku. Správne vykonávanie celej zostavy je totiž veľmi dôležité.

Môžem hormonálnu jogovú terapiu cvičiť aj keď nemám žiadne problémy?

Áno. Cvičenie hormonálnej jogovej terapie harmonizuje celý hormonálny systém a pomáha v jeho správnej funkcii. Podporuje plodnosť, pomáha zvyšovať imunitu a omladzovať telo. Ženy sa vďaka nej cítia lepšie.

Kedy sa odporúča hormonálnu jogovú terapiu necvičiť?

HJT by nemala byť cvičená pri tehotenstve, endometrióze, rakovine prsníka, krátko pred alebo po operáciách, pri pokročilej osteoporóze, zápale vnútorného ucha, srdcových ťažkostiach, veľkom myóme maternice a pri neznámych bolestiach brucha. 

Pre aký vek je hormonálna jogová terapia vhodná?

HJT je vhodná pre ženy v plodnom veku a takisto pre ženy po menopauze. Pomáha zlepšovať, ozdravovať, alebo znovu sfunkčňovať ich hormonálny systém.

Pre aký vek je hormonálna joga nevhodná?

HJT sa neodporúča deťom a mladým dievčatám, ktoré ešte len nedávno začali menštruovať a nemajú žiadne problémy.